ZELOS - ciepło, które poczujesz i pokochasz
Strona główna Zelos O firmie Oferta pomp ciepła Danfoss Co możesz zyskać? Kontakt Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Danfoss
ZELOS & DANFOSS
 
ZELOS CZYLI CIEPŁO KTÓRE POCZUJESZ I POKOCHASZ
Szanowni Państwo, chociaż ZELOS Sp. z o.o. jest młodą – powstałą w 2009 roku polską firmą, to nasz zespół zdobywa doświadczenie w dziedzinie technik grzewczych i klimatyzacji od ponad 10 lat. W tym zakresie współpracujemy ze światowym potentatem branży grzewczej – firmą Danfoss..

ekologia Zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem oraz serwisem ekologicznych instalacji grzewczo – chłodzących opartych na pompach ciepła. Zawsze mogą Państwo liczyć także na nasze fachowe porady. Sprawdź kalkulator oszczędności.

Zaufaj doświadczeniu, wybierz rozwiązania jutra już dziś!

Dzięki naszym specjalistom żaden projekt nie stanowi problemu. Zapewniamy kompleksową obsługę klientom indywidualnym i przedsiębiorstwom chcącym nie tylko uzyskać optymalne koszty ogrzewania budynków, ale i dbać o środowisko.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół ZELOS

 
NASZA WIZJA, NASZE PLANY - TWOJE CIEPŁO

profesjonalizm
Mamy jeden cel - stać się najskuteczniejszym i najbardziej rekomendowanym partnerem w Polsce zarówno w dziedzinie technik grzewczych jak i chłodzenia. Zamierzamy to osiągnąć poprzez ciągłe doskonalenie naszych umiejętności oraz współpracę ze światowym liderem w dziedzinie rozwiązań grzewczych – firmą Danfoss.

ZELOS czyli ciepło, które poczujesz i pokochasz.
 
Copyright © ZELOS Sp. z o. o. | ul. Marszałkowska 80 00-517 Warszawa | Tel. 22 3711441 | zelos@zelos.pl

Projekt: Sobol Design         Aktualizacja strony: EPC System        Pozycjonowanie strony: Globnet.